У Полтаві чоловік викликав “швидку”, щоб лікарі занесли його в квартиру

 Intermarium

Напередодні вночі на станцію швидкої допомоги в Полтаві надійшов, здавалося б, рядовий виклик – чоловік на тому кінці дроту просив приїхати бригаду медиків, сказавши, що у нього дуже високий артеріальний тиск. Допомога прибула за вказаною адресою, проте тут на лікарів чекав сюрприз: замість хворого, який потребує лікування, вони виявили досить здорового чоловіка з незвичайним проханням.

– Громадянин перебував в салоні власного автомобіля в стані алкогольного сп’яніння, слухав музику і скарг на погане самопочуття не висловлював. За його словами, він викликав бригаду екстреної медичної допомоги, щоб медичні працівники відвели або віднесли його в квартиру на четвертий поверх, – розповідають в Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.

У своєму проханні чоловік ввічливий не був: лаявся і погрожував працівникам “швидкої”. Вражені лікарі обурилися хамською поведінкою і хибним викликом. Поскаржилися диспетчеру, той викликав поліцію. По приїзду правоохоронців, чоловік став, як шовковий, і навіть сам піднявся до себе в квартиру на 4 поверх. Медики все ж оглянули лже-хворого і діагностували у нього лише алкогольне сп’яніння.

– Поліцейські виписали постанову по ст. 183 про завідомо неправдивий виклик швидкої. Тепер полтавчанин повинен заплатити штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – кажуть у відомстві.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення