У Полтаві слідчого ДБР затримали на хабарі

У Полтаві слідчий ДБР зі спільниками вимагали гроші за активізацію досудового розслідування. Про це 31 липня повідомляється на сайті Офісу Генерального прокурора України.

За попередньою інформацією, слідчий ДБР, працівник внутрішньої безпеки поліції та їхній спільник вимагали у громадянина 80 000 доларів США за активізацію досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за його зверненням. Провадження стосується слідчого Нацполіції, який здійснює розслідування щодо заявника.

Наразі правоохоронців та їх спільника затримано на гарячому, безпосередньо під час отримання першої частини неправомірної вигоди в сумі 40 000 доларів США.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу Управління внутрішнього контролю та Управління забезпечення особистої безпеки Державного бюро розслідувань.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення