У місті Кобеляки Полтавської області невідомі пограбували банк і побили директора установи. Його вдарили по голові на порозі відділення.
Після цього зловмисники затягли його в приміщення банку, де вже нікого не було, і зв’язали.
Грабіжник забрав майже 1,7 млн грн з сейфу.
Злочинцеві вдалося втекти з місця події. 50-річного директора відділення госпіталізували.
Поліція проводить досудове розслідування за ст. 187 – розбій.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55