У Португалії в аеропорту помер українець: подробиці

У Португалії інспекторам міграційної служби загрожує 25 років тюремного ув'язнення через підозру у вбивстві нібито громадянина України. Подробиці трагедії, яка трапилася 11 березня, повідомляє портал tvi24.iol.pt.

За даними глава діаспори українців у Португалії Павла Садохи, мова йде про українця, який приїхав у країну в пошуках роботи.

В аеропорту Лісабона чоловікові було відмовлено у в'їзді в Португалію з невідомих причин. Після вимог пояснити ситуацію йому наділи наручники і проти нього було застосовано фізичну силу.

Як стверджує Садоха, в такому стані (наручниках) українця залишили одного в кімнаті, де в нього трапився напад епілепсії, в результаті чого настала смерть.

"Висловлюємо співчуття родині загиблого і засуджуємо злочинні дії співробітників служби міграції", – резюмував глава діапори.

Він також додав, що деталі розповів знайомий нібито вбитого чоловіка, який намагався відправити тіло на Батьківщину.

Крім того, посольство України в Лісабоні звернулося з терміновою нотою до Міністерства закордонних справ Португалії після сюжету ЗМІ про вбивство українця в аеропорту інспекторами міграційної служби. Фото листа дипломати опублікували на сторінці в Fаcebook.

Посольство виступило з проханням сприяти проведенню об'єктивного, неупередженого, незалежного і справедливого розслідування даної справи.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення