У притулку під Києвом голодують сотні тварин

Домашньому притулку "Кицин дім" під Києвом необхідна допомога в придбанні кормів для тварин і ліків. Господиня притулку Ольга Добренко просить допомогти врятувати хворих котів і собак.

Притулку вже 15 років. А почалося все з того, що дівчина не змогла на вулиці пройти повз покинуте кошеня.

На сьогоднішній день Ольга і волонтери дбають про 250 кішок і 50 собак. Багато тварин потребують лікування, а деякі - терміново.

"Дерлася, як могла - своїми силами, завдяки небайдужим людям, але все одно майже завжди була в божевільних боргах перед кормівниками, клініками, перетримка з тваринами-інвалідами, комунальниками. Нескладних хворих лікувала своїми силами, складних потрібно оперувати", - поділилася господиня притулку.

Ольга з волонтерами піклується про тварин не тільки свого притулку, а й про тих, хто живе на точках, закритих на карантин. Люди сидять по домівках, а тварини залишилися самі. Волонтери розвозять корми охоронцям, які годують кішок і собак, і підгодовують чотириногих самі. Також не забувають і про пенсіонерів з купою чотириногих вихованців.

Можна сказати, що Ольга присвятила котам і собакам своє життя. Вона кожного пам'ятає на ім'я.

"Усі вони різні, зі своїм характером, зі своїми радощами і недугами", - розповідає жінка, додаючи, що потрібні будь-яка допомога і підтримка.

Ваша доброта, співчуття і небайдужість допоможуть врятувати тварин, що потребують догляду і лікування. Кішки і собаки притулку будуть дуже раді будь-якій допомозі!

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення