У Путіна виявили небезпечну "хворобу"

 Обозреватель

У президента РФ Володимира Путіна розвивається хвороба, як у будь-якого іншого диктатора, у нього починається параноя і навколо він бачить тільки ворогів.

В інтерв'ю капітан 1-го рангу військово-морських сил США Гаррі Табах пояснив, що Путін абсолютно не звертає увагу на нинішній тиск Заходу, а свій народ консолідує застосовуючи стару відому технологію.

"Росія оточена ворогами, всередині країни - зрадники. Адже він хворий тим же, чим і Гітлер, і Сталін, і будь-який цей диктатор - у нього починається параноя, йому здається, що кругом одні вороги", - говорить він.

Табах зазначив, що населення Росії охоче піддається даними посилам, і вірить своєму президенту, але це призводить до більш серйозних наслідків.

"А населення Росії - це навіть народом не назвати - воно легко піддається цим посилів: що вони хороші, але все проти них, їм не дають встати з колін, їм в під'їзді тут насцяли- все це хтось, чи не вони. Тим часом влада починає шукати ворогів всередині - незабаром почнуть садити людей, звинувачувати їх у зраді Батьківщині. Потім будуть вбивства політичних опонентів і всіх інших за кордоном", - говорить офіцер США.

Однак далі, на думку Табаха, ситуація стане тільки погіршуватися.

"Мені здається, ситуація ускладниться тим, що суд в Нідерландах вирішить, що це Росія винна в збитий літак над Україною. А це призведе до додаткових санкцій, що ще більше погіршить ситуацію. Адже росіяни почнуть все заперечувати, звинувачувати Америку в проплачуванні такого рішення. А через це будуть наростати складності: Росію будуть все більше і більше ізолювати - а вона буде все більше реагувати", - зазначив він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення