Депутат Верховної Ради України нібито заразився коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це написав нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко.

У ЗМІ також додали, що, за попередньою інформацією, COVID-19 "виявили у депутата-мажоритарника від "Батьківщини" Олега Мейдіча".


Нагадаємо, у народного депутата з групи "Довіра" Сергія Вельможного, у якого раніше діагностували коронавірус, виявили двосторонню пневмонію легенів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55