У районі Каховки впала опора ЛЕП "Каховка-Титан"

 Канал 112

Відома причина припинення подачі електроенергії в КримЗа 20 км від Каховки впала електроопора лінії електропередачі "Каховка-Титан", що подає електроенергію з материкової частини України в окупований Крим. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник управління інформполітики "Укренерго" Зіновій Буцьо.

"Під час обходу близько опівночі виявили опору, що впала. У темряві докладно обстежити не вдалося. Тому характер пошкодження встановлюватимуть, коли розвидніється. Подано заявку на ремонт. І залежно від цього вживатимуть заходів для усунення пошкодження - ремонт чи заміна опори", - сказав Буцьо.

За його словами, перед цим ремонтна бригада оглянула обладнання в Каховці, але пошкоджень підстанції виявлено не було. Водночас повторна спроба під'єднати ЛЕП зазнала невдачі.

Нагадаємо, вчора ввечері Україна припинила постачання електроенергії в Крим єдиною робочою повітряною ЛЕП "Каховка - Титан".

Електроенергія в Крим із континентальної частини України може надходити чотирма ЛЕП: 330 кВ "Мелітополь-Джанкой", 330 кВ "Каховка-Островська", 330 кВ "Каховка-Джанкой" і 220 кВ "Каховка-Титан".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення