У РФ стоматолог впустив голку у горло пацієнтки

 Fakty.ua

У Челябінській області після походу у приватну стоматологічну клініку місцевій жительці знадобилася госпіталізація – лікар під час прийому впустив голку прямо у горло пацієнтки.

При цьому, за словами жінки, ніяких неприємних або колючих відчуттів не було. Стоматолог оглянув рот пацієнтки у надії знайти інструмент. Однак пошуки виявилися безуспішними, лікар запропонував їй прополоскати горло. Коли і цей спосіб не спрацював, потерпілій зробили рентген, потім спробували дістати голку ендоскопічно, але лікар не зміг її знайти.

– Десну знеболив, прибрали стару пломбу, видалив нерви, і тут і сталося це. Не знаю, яким чином, але інструмент довжиною 35 мм вислизнув з рук стоматолога. Тоді я відчула що щось зачепило стінку горла, закашлялась, – наводить слова жінки портал URA.RU.

За її словами, вона сильно злякалася, що через спазми голка потрапить у дихальні шляхи. У результаті чоловік прийняв рішення відвезти її у хірургічне відділення лікарні. Потерпілу госпіталізували і зробили їй рентген, після якого стало ясно, що чужорідний предмет вже у товстій кишці.

Після всіх пригод жінці пощастило – через кілька днів голка вийшла природним шляхом, не пошкодивши життєво важливих органів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення