У Ріо стартував жіночий Олімпійський футбольний турнір

УНН

У Бразилії розпочався жіночий футбольний Олімпійський турнір, в якому беруть участь 12 національних команд.

У матчі першого туру групи E господарі турніру - збірна Бразилії, зустрічалися зі збірною Китаю. Матч завершився перемогою бразильських дівчат з рахунком 3:0. Автори голів - Моніка, Алвес, Крістіане.

Зустріч Швеції і ПАР завершилася перемогою шведок з мінімальним рахунком. Єдиний м'яч на 75-й хвилині забила Нілла Фішер.

У матчах квартету F минулорічні бронзові призери канадки в меншості обіграли Австралію 2: 0. На стартовій хвилині Дженні Беккі відкрила рахунок, а вже на 19 футболістки "кленового листа" залишилися вдесятьох. Незважаючи на чисельну меншість, збірна Канади зуміла втримати переможний рахунок і навіть забити другий м'яч - на 80-й хвилині відзначилася Крістін Сінклер.

Матч Німеччини і Зімбабве завершився розгромом європейської збірної африканської - 6:1.

У групі G п'ятикратні чемпіонки Олімпіад американки виграли у Новій Зеландії завдяки точним ударам Карлі Ллойд і Алекс Морган - 2: 0. В іншому протистоянні француженки не залишили шансів колумбійці - 4: 0.

Нагадаємо, що жіночий турнір продовжиться матчами другого туру 6 і 7 серпня.