У Рівному біля школи жорстоко побили дівчинку-інваліда: всі подробиці

 Апостроф

До поліції 28 листопада із письмовою заявою звернулася рівнянка й повідомила, що її 15-річну доньку на території школи в присутності однокласниці побила невідома особа.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Правоохоронці встановили, що під час уроку у дев’ятому класі одна з учениць словесно образила іншу, яка до того ж має певні розлади здоров’я - вади опорно-рухового апарату. У відповідь - отримала ляпас.

Суперечку дівчат одразу залагодила вчителька.

Однак 15-річна школярка вирішила поквитатися зі своєю кривдницею, залучивши до цього свою 17-річну подругу.

Наступного дня після інциденту, коли однокласниці прийшли за школу, до них підійшла й 17-річна дівчина. Вона штовхнула 15-річну школярку, яка має статус людини з інвалідністю, а коли та впала – взялася бити її ногами по всьому тілу.

За цим фактом слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).

"Ситуація дуже неоднозначна. Справа в тому, що Надя — дитина з ДЦП, і вона дуже емоційна, часто зривається, коли її провокують, і дозволяє собі підняти руку. Ми розмовляємо зі всіма учасниками конфлікту. Психолог постійно працює з Надею. Так, останнього разу ситуація вийшла з-під контролю. Ми одразу ж відреагували, поліцію викликав саме директор школи. Клас — це колектив дітей, між якими час від часу спалахують конфлікти", - розповіла класний керівник Тетяна Заїка.

Вероніка Геращенко, мама Наді, розповідає, що донька має проблеми з опорно-руховим апаратом, і це не перший випадок у школі, який свідчить, що діти з інвалідністю не почуваються там безпечно. Раніше там навчався хлопчик з вадою слуху, і він теж мав проблеми з однокласниками. Якось троє хлопців скрутили його і намагалися налити води йому в слуховий апарат. Після цього мама перевела його до іншої школи.

"Якось і Надю били троє хлопців ногами в живіт. Проте тоді мене переконали, що проблема саме в моїй дитині, начебто вона надто бурхливо реагує на ситуації. Ми почати відвідувати психолога. В результаті моя дитина просто замкнулася і перестала розповідати мені про те, що відбувається в класі. Проте знову дійшло до насильства", - розповіла Вероніка Герщенко.

Мама дівчинки розповіла, що минулого тижня на уроці інформатики Надя не могла знайти презентації, яку готувала вдома. Однокласниця Маша почала її дражнити, буцімто, ніякої презентації вона не підготувала і що вона брехуха. Під час сварки Надя врешті не витримала і дала Маші ляпаса. Та вдарила у відповідь. Вчитель та інші діти заспокоїли дівчат, згодом вони попросили вибачення одна в одної.

"А наступного дня Маша заманила Надю за ріг школи. А там їх наздогнала Машина подруга і почала бити мою Надю, примовляючи, щоб та більше не піднімала руки на Машу. Побила її до крові, розбила носа та втекла. Надя не могла оборонятися, бо ж має проблеми зі здоров’ям. Через вікно психолог побачила Машу, а поряд з нею Надю в крові, викликали мене. Я написала заяву в поліцію про побиття. Як і інші батьки, хочу, щоб моя дитина почувалася безпечно в школі", - розповіла мама дівчинки.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення