У Рівненському обласному перинатальному центрі 43-річна жінка народила 18-ту дитину. Дівчинку назвали Магдалиною. Про це повідомили на сторінці медзакладу у соцмережі.
Дівчинка вагою 3300 г. та зростом 55 см народилася 7 лютого через кесарів розтин. Тепер у родині 18 дітей, серед них 12 хлопчиків та 6 дівчаток.
"Війна в країні змусила багато переосмислити, та народження діток завжди буде прекрасним стимулом для віри в найкраще майбутнє! Вітаємо і радіємо з родиною!", - йдеться у дописі.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55