У російському Владивостоці близько 30 автомобілів рибалок провалилися під лід, повідомляється на сайті крайового управління МНС.
За інформацією рятувальників, глибина в цьому місці не перевищує двох метрів.
Деякі автомобілі провалилися під лід по дах, інші - по капот, ще у частині в воді опинилися тільки колеса. Деякі водії самі виїхали з води, інші машини за допомогою тросів витягнули рятувальники.
За однією з версій очевидців, автомобілі провалилися після того, як деякі рибалки просвердлили кілька лунок в місці, де стояли машини, щоб перевірити товщину льоду.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55