Російські активісти, які називають себе членами партії "Другая Россия", закидали фарбою будівлю консульства України в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляється на сторінці "Другая Россия" в соціальній мережі "ВКонтакте".
Згідно із заявою російських нацболів, це була акція відплати — у відповідь на атаку посольства РФ у Києві.
"Кремль терпить, а ми терпіти не будемо! Око за око, зуб за зуб!" — пишуть російські радикали.
Російська поліція затримала двох активістів, причетних до інциденту, — Анатолія Тiшина та Олександра Раймонді.
В організації також повідомили, що Тішин провів півроку в українській в'язниці за те, що в 1999 році влаштовував заворушення в Севастополі.
На сторінці "Другой России" опублікували фото і відео, котрi відобразили акцію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55