У суботу, 12 грудня, в Балашисі Московської області РФ десятки машин вмерзли в лід. Як повідомляє Telegram-канал 360tv.ru, причиною НП став прорив труби на одній з вулиць.
Через мінусову температуру вода відразу ж перетворилася на лід. Люди не змогли виїхати на роботу і у своїх справах.
Комунальні служби оперативно усунули витік і відкачали воду. Зараз вони продовжують прибирати полій і посипати дорогу піскогрунтом.
Власникам машин пообіцяли надати допомогу в витягуванні з "крижаного полону".



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55