У Росії епідемія сибірської виразки

 Главком

У Ямало-Ненецький окрузі РФ з підозрою на сибірку госпіталізували понад 70 осіб. Інфекційне захворювання виявили у вісьмох, одна дитина загинула. За повідомленнями місцевих ЗМІ, хлопчик з'їв заражене м'ясо оленя.

Для боротьби з епідемією «сибірки» направлено військові сили Росії. В епіцентр зараження відправили 200 військовослужбовців радіаційного, хімічного та біологічного захисту ВС РФ, повідомляє інформагентство УРА.ru із посиланням на прес-службу ямальського губернатора Дмитра Кобилкіна.

«На Ямалі не вистачає сил і спеціалістів, щоб провести утилізацію біологічних відходів. Над цим і будуть працювати хімвійська. Їхня задача - не збирати оленячі туші докупи, а знищувати їх просто на місцях, щоб уникнути зараження ґрунту. Також вони проведуть уточнення кордонів зони зараження», — повідомила прес-служба Кобилкіна.

Окрім військових, у регіон відправили ще 30 одиниць спецтехніки: всюдиходи, літаки й гелікоптери, які використовуватимуться для знезараження району. Ямальський район закрили на карантин ще 25 липня, звідти вивезли усіх жителів тундри. Станом на сьогодні, на Ямалі загинуло понад 2 тисячі оленів.

Останній випадок виникнення на території неблагополучного району спалаху сибірської виразки датується 1941 роком.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення