У Росії юрист отримав два роки умовно за репост в Телеграмі

Спаський районний суд Приморського краю засудив до двох років умовно і звільнив у залі суду юриста Дмитра Третьякова, обвинуваченого в закликах до екстремізму через репост в Телеграмі. Про це повідомляє "Медуза"

Адвокат заявив про намір подати скаргу на вирок. «Крім процесуальних порушень, ми в суді говорили про те, що ФСБ провела як мінімум три експертизи, щоб знайти" екстремістський початок" в тексті Аркадія Бабченко. Таким чином, Третьяков не міг наперед знати (як зазначено в обвинуваченні), що в пості є ознаки екстремізму », - зазначив Валіулін.

В результаті адвокатського запиту стало відомо, що стосовно самого Бабченко зараз ведеться перевірка

Дмитро Третьяков став фігурантом першої кримінальної справи за публічні заклики до екстремізму через репост в Телеграма; раніше справи за репости стосувалися тільки публікацій у «ВКонтакте».

До справи Третьякова був долучений ролик, знятий в управлінні ФСБ по Приморському краю в квітні 2018 року. У ньому показано, як Третьяков і ще один заарештований п'ють алкоголь, який їм передали співробітники ФСБ. Адвокат Третьякова порахував, що таким чином його підзахисного намагалися спровокувати на визнання провини.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення