У місті Ніколаєвськ-на-Амурі Хабаровського краю в РФ батьки залишили немовля на балконі в 20-градусний мороз, малюк помер від переохолодження.
Про це повідомляє російське інформагентство ТАСС, з посиланням на повідомлення регіонального МОЗ.
Інцидент стався вранці 5 січня. Повідомляється, що місцева мешканка на кілька годин залишила на балконі в 20-градусний мороз коляску з немовлям.
"В одному з населених пунктів Хабаровського краю на смерть замерзла дитина першого року життя, залишена батьками на балконі", – йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55