У Росії на посаду ката претендують понад 30 кандидатів

 Газета.Ru

Претендентами на посаду ката у Виборзькому замку стали понад 30 кандидатів, повідомляє радіо «Балтика» з посиланням на адміністрацію історико-архітектурного музею.

Вакансія була опублікована в інтернеті. Як пояснили у Виборзькому замку, незвичайний співробітник знадобився у зв'язку з відкриттям нової інтерактивної виставки «Камера тортур». Відвідувачам планується показувати особливості процесу дізнання в Середньовіччі. Доглядачеві на майданчику належить стежити за безпекою п'ять днів на тиждень. Тривалість робочого дня — вісім годин.

«Відгуків зараз дуже багато, вже понад 30 претендентів. Дана вакансія затьмарила всі інші. Мабуть, всі мріють в глибині душі покарати когось», – повідомили в музеї. Там відзначили, що більша частина здобувачів — з інших міст, є резюме з Коломни і Башкирії.

«З ними будемо проводити співбесіду по скайпу. Ми готові надавати костюм, місце роботи, клієнтуру», – додали в замку. Згідно вакансії, вік кандидата повинен становити від 18 до 30 років. Роботодавець попереджає, що майбутній кат повинен не лише любити свою справу, але й бути психологічно стійким до стресу

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення