У Росії назвали причину нового наступу бойовиків на Донбасі

 Апостроф

Загострення бойових дій на Донбасі може бути пов'язано із страхом бойовиків, що про них всі забули.

Таку думку висловив "Апострофу" російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

"Нинішнє загострення є спробою бойовиків так званих "ДНР-ЛНР" нагадати про себе. Після того, як на Донбасі почали більш-менш дотримуватися режим припинення вогню (з початку вересня), а Росія почала військову операцію в Сирії, у сепаратистів могло виникнути враження, що про них забули. Спочатку вони не йшли на грубі порушення режиму тиші, оскільки сподівалися, що Україна незабаром виконає необхідні політичні вимоги. Але оскільки цього досі не сталося, бойовики почали робити спроби нагадати про себе", — вважає Фельгенгауер.

За його словами, у Кремлі не зацікавлені в заморожуванні конфлікту, "а хочуть використовувати самопроголошені республіки як нарив всередині України".

"Москві потрібно, щоб Київ прийняв їх назад. Ось тому, щоб не створити заморожений конфлікт, зараз почастішали обстріли на Донбасі. Бойовики хочуть, щоб про них згадали, щоб проблема вирішувалася швидше. У цьому зв'язку я не думаю, що вже незабаром може бути масштабна операція бойовиків. Це буде прямим порушенням Мінських угод, що може спричинити за собою нові санкції щодо РФ. Путіну цього не потрібно. Тому, досить імовірно, бойовики будуть тримати конфлікт на низькому рівні інтенсивності", — зазначив експерт.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення