У Росії під час "гри" підпалили дитину

Обозреватель

У середу, 7 серпня, в Новокузнецьку (Кемеровська область, Росія) під час прогулянки 9-річна дівчинка бавилася запальничкою і підпалила плаття 5-річної подруги.

Дитину з термічними опіками госпіталізували одну з міських лікарень. Як повідомила пресслужба Слідчого управління СК РФ у Кемеровській області, за даним фактом проводилася дослідча перевірка.

За попередньою інформацією, потерпіла з двома подругами гуляла на вулиці недалеко від свого будинку. Під час прогулянки 5- і 11-річна дівчата, тримаючись за руки, почали кружляти, а 9-річна стояла поруч з ними і бавилася запальничкою. Раптово плаття на наймолодшій з дітей загорілося – подруги злякалися і втекли додому.

Потерпіла дісталася до хвіртки. Сестру, яка плакала, у вікно побачив брат і повідомив батькові. Чоловік заніс дочку додому і викликав "швидку допомогу".

Медичні працівники, які прибули на виклик, госпіталізували дівчинку, у неї діагностували термічні опіки. Станом на 12 серпня в тяжкому стані вона перебувє у реанімаційному відділенні.

загрузка...
загрузка...

Більше новин