У Росії під час прямого ефіру померла вагітна дівчина (відео)

Під час прямої трансляції скандального російського блогера Стаса Решетнікова, більш відомого як ReeFlay, померла вагітна дівчина. Нею виявилася 28-річна Валентина Григор'єва з Краснодара.

Як повідомляє Telegram-канал "Двач", Станіслав Решетніков напередодні ввечері посварився зі своєю подругою Валентиною і вигнав її на вулицю на кілька годин. Згідно з іншими джерелами, Стас змусив Валентину вийти на балкон і не пускав до хати.

За даними Telegram-каналу Mash, сусіди побачили дівчину, коли вона лежала на землі в снігу, і викликали швидку, але тіло не знайшли. Після цього підключили поліцію і швидка повернулася в будинок Стаса. З другого разу вдалося потрапити всередину і знайти загиблу. Усе це відбувалося на очах у глядачів.

Коли сам ReeFlay приніс Валентину назад в будинок, то подумав, що вона непритомна, й самостійно намагався відкачати її. Глядачі робили підказки Стасу Решетнікову в прямому ефірі. В очікуванні медиків блогер плакав і звинувачував себе в тому, що сталося.

Валентина не раз з'являлася в прямих ефірах Стаса Решетнікова і заявляла, що вона при надії та дуже щаслива. Водночас користувачі Мережі бачили, як Валентина випивала разом з ReeFlay.

Користувачі соцмереж пишуть про те, що все побачене — інсценування. На задньому плані скріну до відео можна побачити медичного працівника.

У Стаса Решетнікова вже давно скандальна репутація. Під час своїх стрімів він не раз ображав жінок і знущався з Валентини.

Увага! Відео 18+

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення