У Росії подружжя відправили до колонії через весільне фото з ФСБшником

Калінінградський обласний суд в РФ засудив подружжя Антоніну Зиміну і Костянтина Антонця до позбавлення волі, визнавши їх винними в державній зраді.

Про це повідомляє ТАСС.

Подружжя звинуватили в тому, що вони розкрили особистості оперативника калінінградського управління ФСБ капітана Максима Денисенко, який був гостем на їх весіллі та був на спільному фото подружжя і гостей.

Після цього, за версією слідства, Зіміна та Антонець переслали фотографії Денисенко з весілля представникам розвідки Латвії. Подружжя не визнало провину.

Зіміна засуджена до 13 років колонії загального режиму і штрафу 100 тис. руб., Антонець - до 12 з половиною років колонії суворого режиму і такого ж штрафу.

Суд визнав доведеним факт, що Зіміна була завербована латвійськими спецслужбами в 2012 році під час виїзду за кордон, після чого вона передавала в Латвію відомості, що становлять держтаємницю. З 2015 року вона залучила до співпраці з латвійськими спецслужбами свого чоловіка, який тоді працював в міністерстві економіки Калінінградської області.

Дружина засуджена до 13 років колонії загального режиму і штрафу 100 тис. руб., чоловік - до 12 з половиною років колонії суворого режиму і такого ж штрафу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення