У Росії шукають ще 60 тисяч "гарматного м'яса": зведення Генштабу

Станом на 4 квітня – сорокову добу героїчного протистояння українського народу проти російських загарбників, рашисти продовжують збройну агресію проти України та планують залучили до війни іще 60 тисяч війскових РФ.

Про це свідчать дані зведення Генштабу ЗСУ станом на ранок 4 квітня.

"Військово-політичним керівництвом російської федерації розпочато заходи прихованої мобілізації резервістів, з метою приведення військових частин до штатів воєнного часу. Під час здійснення відбору кандидатів перевага надається особам, що вже мають бойовий досвід. Мобілізації підлягають рядовий, сержантський та офіцерський склад. Також визначені основні регіони для проведення мобілізації: Краснодарський край, Пермський край, республіки Дагестан, Інгушетія, Калмикія", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мотивувати резервістів будуть фінансовою винагородою. Крім того, серед російського населення ширяться чутки, що покращити своє матеріальне становище можна за допомогою мародерства та грабежу в Україні. Усього планують залучити близько 60 тисяч осіб, при цьому озброювати солдат будуть амініцію 30-річної давності.

"Укомплектування озброєнням та військовою технікою до штатів воєнного часу відбуватиметься за рахунок зняття зі зберігання застарілої техніки. Деякі зразки зберігаються на базах та складах понад 30 років", - наголошується у повідомленні Генштабу.

Українські захисники та захисниці продовжують гідно відстоювати честь на незалежність України. Так, нашими воїнами на території Луганщини та Донеччини за минулу добу було відбито сім ворожих атак, знищено дві одиниці броньованої техніки, сорок три автомобіля та міномет противника з розрахунком.

Крім того, зенітно-ракетними військами Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу уражено 6 повітряних цілей: три літаки (Су-34, Су-35 та літак ретранслятор Іл-22), один вертоліт та дві крилаті ракети. Щодо повітряного пункту управління на базі Іл-22, то стало відомо, що літак пошкоджений, розгерметизовано кабіну, пілотами здійснено аварійну посадку на аеродромі Ростов.

Авіація Повітряних Сил продовжувала завдавати ракетно-бомбових ударів по місцях скупчення військ противника, колонах військової техніки та логістичних центрах. Винищувачі Повітряних Сил Збройних Сил України запобігають діяльності авіації ворога на визначених напрямках, здійснюють прикриття ударних груп, бомбардувальної та штурмової авіації.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення