У Росії туроператори анулюють продані тури до Туреччини

 Interfax

Туроператори РФ анулюють продані тури до Туреччини аж до Нового року, повідомила в середу прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюріна.

За її словами, оператори будуть пропонувати повернення повної вартості шляхом перезарахування на будь-яке інше напрямок зі свого асортименту. Справа в тому, що, як і в ситуації з Єгиптом, вони не можуть відразу повернути гроші, оскільки кошти вже переведені до Туреччини.

Крім того, потрібно оплачувати порожні літаки. В якості альтернативи пропонуються будь-які напрямки, але найбільш часто туристи вибирають курорт Ейлат в Ізраїлі, Йорданії і ОАЕ.

"Це напрямки, де тепло, і куди не так далеко летіти. Вони все одно дорожче, але, принаймні, переліт не набагато далі. В'єтнам і Таїланд виходять дорожче. Перезачет пропонується по єгипетській схемою: якщо новий тур коштує дешевше, то туроператор повертає частину грошей, якщо дорожче - турист доплачує", - розповіла Тюріна.

Вона повідомила, що 90% тих, хто забронював тури з вильотами до Нового року - це ті, хто вибрав Туреччину замість закритого Єгипту.

"Компанія" Пегас Туристік продала багато новорічних турів до Туреччини. Вони поки не анулюють ці поїздки, сподіваючись на те, що ситуація вирішиться", - уточнила Тюріна.

Прес-секретар РСТ зауважила, що туроператори зазнають великих збитків через те, що будуть змушені відправляти порожні літаки до Туреччини за туристами.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення