У Росії, у Єкатеринбурзі, учень 9 класу почав стріляти у дівчаток з пневматичної зброї. Про це повідомляє РИА Новости. За словами дев'ятикласника, пістолет він приніс, аби похизуватися та "жартома" двічі вистрелив у бік школярок, не цілячись.
Наразі поліція встановлює, звідки хлопець узяв пістолет. Крім того, оцінять роль батьків школяра у його вихованні. Зазначається, що школярок відправили на судово-медичний огляд.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі загинув 15-річний школяр через спробу зробити селфі на даху залізничного вагона. Хлопця вдарило струмом у 27 тисяч вольт.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55