У Росії українського міністра обізвали "лохом" через рішення щодо "Євробачення-2017"

 Эхо Москвы

Російський продюсер Йосип Пригожин назвав міністра культури Євгена Нищука "лохом" після його заяви про те, що Україна не допустить до участі у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017" артистів із Росії, які потрапляють під санкції.

"А давайте ми дочекаємося того часу, може бути, що міністр культури сто раз ще покине цей пост. Це по-перше. А по-друге, дайте лупу, хто такий цей міністр культури, що він зробив у своєму житті? Розумієте, ось у людей викликає агресію культ... Що таке культура, міністр культури? Це по суті дипломатичний орган, що представляє культуру, який здатний будувати культурні мости між країнами, між людьми, розумієте?" - сказав він.

"Ось ці заяви, вибачте на слові, якогось лоха, який, власне кажучи, має відношення опосередковане, мені взагалі не цікаво. Взагалі він мені не цікавий. Вони можуть призначати кого завгодно, розумієте. Міністерство бандитизму і корупції. Для мене ці люди взагалі в принципі не існує. Вони живуть нашим життям. Вони цілий серіал через мене, наприклад, заборонили, хоча я знявся у епізоді", - додав продюсер.

Водночас, Пригожин божиться, що Росія не заборонила жодного українського артиста.

"На подібних заявах, на подібних військових діях люди заробляють гроші, а ми це підігріваємо, ми допомагаємо це робити їм. Питання ж не в цьому. Можна сперечатися, як у Росії, так і у інших країнах. Але ви чули, щоб ми когось забороняли? У сучасній Росії я не чув. Вони поводяться, як під час революції, під час війни. Вони забороняють діячів культури, вони забороняють акторів, співаків... Ну, слухайте, Кобзон точно не збирається на Євробачення їхати. Але це його батьківщина. Це його Батьківщина! 4 покоління виросло! 4 покоління! Кобзон - велика людина, і йому забороняють їхати на батьківщину", - резюмував він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення