У Румунії спустошили магазини через коронавірус (фото)

Громадяни Румунії почали масово спустошувати полиці великих супермаркетів через побоювання подальшого поширення епідемії коронавірусу COVID-19. Про це напередодні повідомило Romania TV.

Відзначається, що румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку.

Так, міністр охорони здоров'я Віктор Костач повідомив, що в Румунії є карантинні центри по всій країні, в яких можна розмістити 3559 осіб, а у відділеннях інтенсивної терапії інфекційних лікарень є 90 місць.

Він додав, що громадяни не повинні панікувати і їм не потрібно запасатися їжею. Крім того, він заявив, що представники великих мереж супермаркетів у Румунії запевнили, що немає ніяких проблем з продовольством.

Відразу після цієї заяви в магазинах утворилися величезні черги. Масово розкуповуються консерви, крупи та інші продукти тривалого зберігання.

Представники великих мереж супермаркетів у Румунії підтвердили, що люди скуповуються, як у святкові дні, і пообіцяли, що запаси скоро будуть відновлені.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення