Українські політики і високопосадовці часів президентства Віктора Януковича, які втели до РФ, а також російські спецслужби фінансують дестабілізацію ситуації в Україні через політиків другого-третього ешелону. Про це на брифінгу в Одесі 10- червня заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак.
«Росія фінансує екстремістську діяльність на території нашої держави», – сказав він.
При цьому глава СБУ заявив: «Ми фіксуємо багато випадків, коли деякі українські політики, скажімо, не першого, але другого-третього ешелонів в деяких структурах таємно зустрічаються з представниками колишніх політичних українських еліт, які втекли на територію Росії, отримують фінансування як від спецслужб , так і від тих, які втекли з України. Ці кошти потім використовуються для дестабілізації ситуації всередині нашої держави».
Грицак зазначив, що агресор скоротив кількість обстрілів на Донбасі, водночас активізувалася диверсійна діяльність всередині держави.
Нагадаємо, в січні 2015 року тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звинуватив російського бізнесмена Костянтина Григоришина у фінансуванні антиукраїнських політичних сил і співпраці з ФСБ Російської Федерації.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51