У селі Пустомитах на Волині чоловік виявив просто неба непритомного сусіда. Як виявилось, чоловік був вже неживим. Про це пише місцеве видання "Волинь".
Повідомляється, що мешканець села прийшов до односельчанина в господарських справах близько 7 години ранку. Мертвий господар будинку лежав на порозі власного дому.
Відомо, що загиблому було 62 роки. Про нього відгукуються як про хорошого господаря й доброзичливу людину, проте інколи чоловік любив перехилити чарку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55