У шикарній віллі: у топ-пропагандиста Путіна знайшли італійську прописку

 Обозреватель

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов виявився власником елітної нерухомості в центрі Москви і шикарної вілли в Італії.

Про це свідчать дані розслідування "Фонду боротьби з корупцією" російського опозиціонера Олексія Навального.

Зазначається, що квартиру 160 метрів в елітному будинку на вулиці Долгоруковській у Москві Соловйов купив за ціною 2,5 мільйона рублів, при тому, що мінімальна ринкова ціна таких апартаментів на рік придбання становила 13 мільйонів. Пізніше він купив ще дві квартири в цьому будинку, збільшивши площу свого елітного майна до 450 квадратних метрів. Нинішня ціна цієї нерухомості становить 250 мільйонів рублів.

Також у пропагандиста знайшли дачу в підмосковному Передєлкіно, з будинком площею 1046 кв. м і ділянкою на 60 соток, вартістю близько 400 млн рублів.

Крім того, Соловйов виявився власником володарем вілли в італійському місті Комо і посвідчення резидента Італії.

"Поки вся країна, відкривши рот, дивиться шоу Соловйова, де він у чорному мундирі криє загниваючий захід і облизує Путіна, наш герой тихо так - бочком, бочком - оформив резидентство в Італії. Це не громадянство і не вид на проживання, але юридично висловлене: хлопці, я тут живу, у вас на Комо. тут моє постійне місце проживання", - сказано в повідомленні.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення