У школах Києва заборонили збирати готівку з батьків

Київська міська державна адміністрація на виконання закону зобов'язала столичні школи публікувати на своїх сайтах звіти про фінансування, а також заборонила збирати гроші у фонд класу.

Про це йдеться у наказі №930 від 3 жовтня 2017 року директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олени Фіданян.

"Категорично забороняється збирання готівкових коштів учасниками освітнього процесу та працівниками закладів освіти міста Києва на території навчальних закладів", - йдеться у розпорядженні.

Зокрема вчителям заборонено надавати батькам учнів будь-які фінансові папери благодійних фондів.

Згідно з документом, начальники районних управлінь освіти та директори комунальних шкіл столиці повинні оприлюднити на своїх сайтах: щорічно кошториси доходів та видатків на відповідний рік до 1 лютого; фінансові звіти про надходження та використання всіх отриманих коштів у звітному році; інформацію із зазначенням вартості про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійну допомогу, а також іншим способом, не забороненим законом; інформацію про стан виконання бюджету у розрізі статей доходів і видатків не пізніше 1 березня року, що настає за звітним роком.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення