Невідомий розпилив сльозогінний газ під час перерви у школі села Новоукраїнка. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.
Повідомлення про інцидент надійшло до відділення поліції від начальника відділу освіти Мар'їнської цивільно-військової адміністрації.
У школі вчаться 75 дітей. Зараз заняття припинені, школярів відпустили додому. У поліції зазначили, що інформації про постраждалих наразі не надходило.
У школі були взяті зразки повітря на аналіз. Факт інциденту зареєстрований в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. У поліції додали, що обставини події встановлюються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55