Інцидент стався 13 грудня о 12:20. Учениця хотіла зняти на відео наслідки ранкової негоди - зі стелі в коридорі школи текла вода. Через декілька секунд після початку зйомки шматок стелі звалився прямо на учнів.
Величезний шматок штукатурки дивом нікого не вбив.
Школу побудували в 1875 році, а грошей на ремонт не дають вже п'ять років.
Офіційних коментарів так званої влади Криму немає досі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55