У Словаччині за загадкових обставин помер українець: рідні спростовують версію самогубства (фото)

 Канал 24

У Словаччині 17 грудня знайшли тіло 28-річного українця Павла Куропася. Місцеві правоохоронці списують все на самогубство, однак і рідні, і друзі чоловіка відмовляються у це вірити.

Павло був родом з міста Мостиська Львівської області. Чоловік неодноразово їхав на заробітки до сусідньої Польщі. Це тривало протягом останніх 6 років. За словами друга загиблого українця Михайла Босого, остання поїздка Павла також була робочою.

"Він, як заробітчанин, робив візу, їхав на пів року у Польщу і повертався в Україну. І так їздив вже понад 6 років", – згадав Михайло.

Павло Куропась (ліворуч) з другом Михайлом / Фото надане Михайлом Босим

Михайло та Павло зідзвонювалися регулярно, і як стверджує друг загиблого, весь цей час він перебував у Польщі. Аж раптом 10 грудня зв'язок обірвався.

"Ми говорили з ним майже кожного дня та він перебував у Польщі. Після 10 грудня зв'язок обірвався. Ми не знаємо, як він потрапив у Словаччину", - розповів друг Павла.

Припускають, що він повертався додому через Словаччину. Але місто Мостиськ розташоване біля Польщі, а робити гак через Словаччину йому було нелогічно.

Днями до батьків Павла навідалися українські правоохоронці. Вони й повідомили моторошну звістку. Однак більше деталей поліцейські розповісти не змогли.

Словацькі правоохоронці заявили, що чоловік нібито наклав на себе руки. Але передумов для цього рідні не бачили. Враховуючи той факт, що Павло їхав із заробітків і, ймовірно, віз із собою гроші, на думку спадає версія про навмисне вбивство.

"Є версія, що він просто вийшов з потяга, бо мав пересадку, і його вбили через гроші. Вибачте, ну не міг він вийти з двома мужиками покурити і щоб то було самогубство. Він теж не був ідіотом", – додав Михайло.

Варто зауважити, що попередньо на тілі українця знайшли ножові поранення. Окрім моторошної звістки про втрату сина, рідні чоловіка зіштовхнулися зі ще однією жахливою ситуацією. Батьки не можуть забрати його тіло, адже ані посольство, ані страхова компанія, в якій страхувався Павло, не сприяють репатріації його тіла на батьківщину. Друг зазначив, що рідні спробують самотужки повернути тіло загиблого в Україну.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення