У Солом'янському районі Києва в сміттєпровід однієї з багатоповерхівок невідомі кинули гранату. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат Київської міськради Андрій Андрєєв.

Інцидент стався в багатоповерховому будинку на вулиці Братів Зерових, 1/3.
Як повідомив депутат, у результаті вибуху вибуху пошкоджено сміттєпровід, а також нові металопластикові вікна.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55