У США через перегрівання смартфона евакуювали пасажирів літака

 Associated Press

75 пасажирів літака авіакомпанії Southwest, який мав вилетіти з американського Лусівілліа в Балтимор, евакуювали через перегрівання смартфона Samsung Galaxy Note 7.

Про це повідомляє Associated Press.

Повідомляють, що пристрій задимівся на борту літака перед вильотом.

Ніхто не постраждав, повідомили в аеропорту. У літаку трохи пошкоджено килимове покриття, на яке впав пристрій.

У середині вересня влада США офіційно відкликала модель смартфона Galaxy Note 7 після скарг користувачів на те, що телефон може вибухнути під час заряджання акумулятора. Американська Комісія з безпеки споживчих товарів закликала користувачів "негайно припинити користуватися пристроєм і вимкнути його".

На початку вересня Samsung призупинив продаж Galaxy Note 7 після того, як компанія отримала 92 скарги на те, що батарея телефону перегрівається. У 26 скаргах йшлося про те, що телефон загорівся, а 55 користувачів поскаржилися, що в результаті займання постраждали інші їхні особисті речі.

Samsung пообіцяв, що безкоштовно замінить свої нові смартфони на інші пристрої.

Пізніше з'ясувалося, що батарея пристрою вибухала під час заряджання через помилки під час виготовлення. На пластини акумулятора чинився тиск, що призводив до зіткнення позитивних і негативних полюсів. Через це відбувався викид додаткового тепла.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення