У Техасі (США) горів хімічний завод. Внаслідок цього загинула одна людина, ще двоє знаходяться в критичному стані.
Внаслідок пожежі в Техасі (США) загинула одна людина.
– Щонайменше одна людина загинула на заводі КМСО в місті Кросбі, штат Техас, – повідомив шериф округу Харріс Ед Гонсалес.
Ще двоє постраждалих перебувають у критичному стані і були доставлені на вертольоті в лікарню.
Причиною пожежі могла стати лінія електропередачі, яка загорілася в районі резервуара з ізобутиленом.
Влада стверджує, що в повітрі немає небезпечних хімічних речовин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55