У США оштрафували водія, який посадив на пасажирське сидіння скелет (фото)

У США оштрафували чоловіка, який віз на передньому пасажирському сидінні одягнений макет людського скелета. Про це у Twitter повідомило управління громадської безпеки Аризони.

62-річний чоловік загорнув макет у марлю, а на голову йому надів кепку, щоб скористатися можливістю їхати спеціальною HOV-смугою для водіїв із пасажирами.

Спікер місцевого управління поліції Рауль Гарсіа повідомив Associated Press, що щорічно співробітники відділення штрафують приблизно 7 тис. водіїв, які намагаються незаконно скористатися HOV-смугою.

Однак, за його словами, це перший випадок, коли в салоні авто виявили макет скелета – у 2019 році поліцейські оштрафували чоловіка, який проїхав такою смугою з одягненим у толстовку, бейсболку та сонцезахисні окуляри манекеном.

HOV-смуга – High Occupancy Vehicle Lane – спеціальна смуга, яка відокремлена від інших розміткою чи фізичним бар'єром. Вона призначена для руху автомобілів, у салоні яких їдуть водій та один або більше пасажирів. Такі смуги у США роблять, щоб зменшити затори, збільшивши середнє завантаження автомобілів та скоротивши їх кількість на дорозі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення