У США внаслідок стрілянини загинуло семеро людей. Про це з посиланням на управління шерифа округу Морган у штаті Алабама повідомляє ABC News у п'ятницю, 5 червня.
У шерифа інформують, що постріли пролунали в районі опівночі за місцевим часом на Талука-роуд в окрузі Морган.
Після цього помічники шерифа виявили загиблих у палаючому будинку. Полум'я вдалося загасити до приїзду пожежників. Всі жертви були дорослими людьми.
Тепер місце злочину оточене. Розпочато розслідування.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55