У США поліція виявила вантажівку з трупами нелегальних мігрантів

 Дзеркало тижня

У США поліція Техасу затримала вантажівку, у фургоні якої виявлені трупи восьми осіб. Також у вантажівці були 30 живих людей, яких відправили до лікарні, багато з госпіталізованих перебувають у важкому стані.

"Ми розслідуємо випадок злочинної контрабанди людьми", - заявив начальник поліції міста Сан-Антоніо Вільям Макманус, назвав подію "жахливою трагедією". Температура на півдні Техасу в ці дні сягала майже 40 градусів, в причепі не було ні системи кондиціонування повітря, ні води. "Це щастя, що ми не знайшли у вантажівці 38 трупів", - уточнив глава місцевої поліції. Водій вантажівки затриманий у зв'язку з розслідуванням, пише DW.

Поліцію викликав працівник магазину, на парковці якого стояла вантажівка. До приїзду поліцейських кілька десятків людей, які перевозяться в кузові, втекли. Всього, за розповідями свідків, в ньому могло перебувати до сотні мігрантів. Також відомо, що кілька людей зізналися, що вони прибули з Мексики, а серед тих, що вижили перебувало щонайменше чотири підлітки від 10 до 17 років.

Раніше повідомлялося, що нелегальні мігранти масово гинуть в Середземному морі, намагаючись дістатися до Європи з Африки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення