У США придумали новий презерватив: у чому його "фішка"

 Обозреватель

Група вчених із Массачусетського технологічного університету оголосила про створення нової технології під час виробництва найбільш популярних контрацептивів у світі - презервативів.

Як повідомляє Seeker.com, вчені винайшли матеріал, який назвали "гідрогелевий ламінат". Він м'який, міцний і слизький. Він не просто зможе зробити революцію в світі презервативів, а замінити багато латексні аналоги в інших медичних матеріалах.

Дослідники описують новий метод створення виробу, як зв'язування гідрогелю та еластомеру.

Сам по собі гідрогель є еластичним, гумовим матеріалом, що складається на 90% із води. Однак він є надзвичайно проникливим і здатний пропускати навіть крихітні молекули. Але якщо на нього нанести гумовий матеріал, то виходить зручний і непроникний продукт.

Крім того, поверхня гідрогелю може вбирати різні ліки. Тобто нові презервативи можна буде просочувати різними складами, зокрема, і антиалергенними.

Вчені також зазначають про великий комфорт під час використання нового продукту, тому що гідрогель дуже слизький і функціонує як ультра мастило.

До речі, дослідники також звернули увагу на те, що цю речовину можна буде використовувати для покриття катетерів. Очікується, що нові інструменти будуть набагато легше вводитися і знижувати ризики інфікування.

Вчені також провели низку досліджень на міцність і виявилося, що засіб витримав досить сильні навантаження і залишався сильним і не тріскався.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення