В американському Колумбусі, штат Огайо, поліцейський пострілом убив 16-річну афроамериканку Ма'Кхію Браянт. Про це у вівторок, 20 квітня, повідомляє телеканал Fox News.
Як повідомляє ЗМІ, стрілянина прогриміла всього за кілька хвилин до вердикту у гучній справі Джорджа Флойда.
Спочатку поліція отримала виклик від місцевих жителів - вони поскаржилися на напад дівчини, озброєної ножем.
Прибулі офіцери змушені були вистрілити в Ма'Кхію Браянт, яка згодом померла дорогою в лікарню.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55