У США виявили 150-літні греблі канадських бобрів

 Lenta.ru

Еколог Керол Джонстон з Університету штату Південна Дакота виявила боброві греблі, що збереглися майже в первозданному вигляді протягом останніх 150 років. Результати своїх досліджень автор опублікувала в журналі Wetlands, а коротко про них повідомляється на сайті Science News.

Вчений проаналізувала динаміку розселення канадського бобра (Castor canadensis) у водоймах Верхнього півострова Мічигану. Еколог порівняла карту бобрових гребель, опубліковану в 1868 році підприємцем Льюїсом-Генрі Морганом, з минулими і сучасними даними, що включають в себе аерофотозйомку.

Джонстон прийшла до висновку, що з 64 відображених у 1868 році бобрових гребель до цього моменту добре збереглося близько 72 відсотків (46 гребель). Деякі з будівель Castor canadensis зазнали зміни в результаті діяльності людини, але в цілому вони, на думку вченого, демонструють високу виживаність.

На думку Моргана, боброві греблі можуть зберігатися протягом ста тисяч років (тоді як самі Castor canadensis живуть близько десяти років). Робота Джонстон підтверджує таку точку зору дослідника канадських бобрів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення