Невідомі чоловіки увірвалися у гуртожиток і погрожуючи зброєю, забрали у студентів ноутбуки і телефони. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
“Четверо студентів знаходилися в кімнаті, коли увірвалися двоє чоловіків. Погрожуючи фізичною розправою та предметом, схожим на пістолет, вони наказали віддати техніку. Один із студентів спробував чинити опір, тому отримав удар в обличчя. Тоді інші студенти віддали нападником три ноутбука та п'ять мобільних телефонів. Після цього зловмисники забрали ключі від кімнати, замкнули потерпілих та втекли", - йдеться в повідомленні.
Злочинцям загрожує позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55