У Києві на станції метро "Вирлиця" (Сирецько-Печерська лінія) сьогодні помер чоловік. Його тіло пасажири бачили біля будки контролера підземки та турнікетів. Очевидці розповіли, що на вигляд чоловікові близько 70 років. Йому стало зле раптово, він знепритомнів і впав.
Працівники підземки викликали швидку допомогу, але дідусь помер ще до приїзду медиків.
Причину смерті встановить судово-медична експертиза.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55