У Києві на станції метро Оболонь чоловік впав під вагон поїзда. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє "Київ оперативний".
На допомогу чоловіку кинулися інші пасажири.
Чоловік серйозно не постраждав. Після того як його дістали, він радісно кричав, що у нього день народження і з ним все добре.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55