У столичному метрополітені стався збій в роботі кас – на станціях не працюють термінали, а також закритий прохід з оплатою через банківську карту.
Пасажирів просять користуватися іншими видами транспорту.

До того ж, разовий QR-квиток в касі купити неможливо, а черги до автоматів Kyiv Smart Card на станції метро "Дарниця" розтягнулися на цілу вулицю.

Також в обмеженому режимі працює станція метро "Лісова", відкриті лише одні двері. У переході утворилася черга. Така ж ситуація на станції метро "Оболонь".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55