У столичному виші спалахнув сепаратистський скандал (відео)

У Національному педагогічному університеті імені Драгоманова спалахнув сепаратистський скандал.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Скандал почався після того, як блогери поширили фото сестер Інни та Ірини Ковальчук, які викладають іноземні мови. На своїх сторінках в соцмережах жінки вихваляють терористів на Донбасі та закликають російську армію "звільнити" Київ від українського уряду.

Зазначається, що ВНЗ уже потрапляв у подібні ситуації, коли в липні його викладачі відвідали наукову конференцію в анексованому Криму. Тоді з'ясувалося, що викладач кафедри іноземних мов працювала одночасно в Києві та в "ЛНР".

Повідомляється, що сестри Ковальчук працюють на тому ж факультеті.

Проректор з навчальної роботи заявив, що аспірантка Ірина Ковальчук вже звільнена, а її сестру 6 вересня після голосування вченої ради очікує те ж саме.

Інформація про скандал дійшла і до міністра освіти Лілії Гриневич, яка закликала негайно звільняти таких ректорів.

"Трудовий кодекс говорить про те, що педагогічного працівника можна звільнити за аморальну поведінку. Отже трудові колективи і профспілки повинні оцінити кожну окрему ситуацію і визначити - це моральна чи аморальна поведінка", - сказала вона.

Повідомляється, що таку ідею підтримують також відомі блогери.

"Калічать покоління молодих людей, яким зараз 17-18 років. І я вважаю, що це надпотужна зброя, на яку розраховує Росія, розраховує Кремль", - сказав Сергій Іванов.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення