У столиці автівка впала у Русанівський канал: постраждалих врятував прокурор (відео)

Двох молодих людей, які в суботу ввечері, 29 лютого, їхали по Русанівській набережній у Києві та впали в канал, з крижаної води витяг прокурор Київської області Казбек Тедеєв.

"Я їхав по вулиці Ентузіастів і коли проїжджав неподалік від ресторану "Мацон" -на розі бульвару Шамо та вулиці Ентузіастів, почув гучний жіночий крик. Я зупинився, запитав, що трапилося. Мені відповіли, що в канал впала машина. Я навіть ще не зреагував. "Там діти!" Почув слово "діти", і для мене це був якийсь сигнал", – згадує Казбек.

Йому знадобилося секунд 30, щоб зорієнтуватися, що робити. І це стало порятунком для молодого подружжя, яке перебувало в машині.

"Я підбіг до місця падіння, біля води стояло 4-5 осіб. Але ніхто не намагався допомагати – просто допомогти вибратися. І я стрибнув у канал. На поверхні води була тонка крижана скоринка, і це було дуже неприємно. Було холодно, просто по-звірячому холодно, хоча до цього в машині показувало всього мінус 2", – говорить Казбек.

Досяг дна і зробив крок до машини

"Мені здалося, що глибина каналу метри два. Хай там як, я відчув дно. І відразу кинувся до пасажирських дверей. Вода засмоктувала. А дівчина, років 24-25, тоненька така, повисла на вікні, воно було розбите. Я її став витягувати, а вона виривалася. Мабуть, від стресу", – розповідає Казбек.

Мабуть, через адреналін, адже це стрес навіть для мене, прокурора. Мені здається, що я розбивав вікно, але дівчина зсередини теж намагалася його відчинити. У хлопця, її чоловіка, були вже судоми. Я витягнув спочатку її, потім його", – згадує рятівник.

Казбек не пам'ятає, як приїхала швидка, лікарі якої обробили йому рани.

"У мене порізані руки склом. Лікарі швидкої обробили і сказали, що медична допомога мені більше не потрібна. І мені тоді здавалося, що не потрібна. Хлопців забрали в лікарню, а я поїхав додому. Не спав до 5 ранку. А сьогодні почуваюся дуже погано. Температура 38, кашель і стан, як від переохолодження. Але все нормально, не хвилюйтеся. Найголовніше, що люди врятовані й здорові. Завтра викличу лікаря", – говорить Тедеєв

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення